Kaarten

Speellijst BIJKE

2022

  • datum
    tijd
    plaats
  • 29
    sep
    donderdag
    20:00
    Wergea, MFC De Bidler
    Try-Out
  • 30
    sep
    vrijdag
    20:00
    Wergea, MFC De Bidler
    Try-Out
  • 01
    okt
    zaterdag
    20:00
    Wergea, MFC De Bidler
    Try-Out
  • 07
    okt
    vrijdag
    20:00
    Oudega, Eetcafé de Welling
    Try-Out
  • 08
    okt
    zaterdag
    20:00
    Makkum, MFC Maggenheim
    Try-Out
  • 12
    okt
    woensdag
    20:15
    Drachten, De Lawei
    Try-Out
  • 13
    okt
    donderdag
    20:15
    Drachten, De Lawei
    Try-Out
  • 14
    okt
    vrijdag
    20:15
    Drachten, De Lawei
    Premiere
  • 15
    okt
    zaterdag
    20:15
    Drachten, De Lawei
  • 22
    okt
    zaterdag
    20:15
    Sneek, Theater Sneek
  • 23
    okt
    zondag
    15:00
    Buitenpost, The Point
  • 27
    okt
    donderdag
    20:00
    Brantgum, De Terpring
  • 28
    okt
    vrijdag
    20:00
    Hurdegaryp, It Maskelyn
  • 29
    okt
    zaterdag
    20:00
    Scharnegoutum, Dorpshuis
  • 03
    nov
    donderdag
    20:00
    Burgum, De Pleats
  • 04
    nov
    vrijdag
    20:00
    Balk, (meer informatie volgt)
  • 05
    nov
    zaterdag
    20:15
    Dokkum, Theater Sense
  • 06
    nov
    zondag
    15:00
    Tytsjerk, Yn 'e Mande
  • 11
    nov
    vrijdag
    14:00
    Joure, 't Haske
    Besloten
  • 12
    nov
    zaterdag
    20:00
    Lemmer, De Hege Fonnen
  • 13
    nov
    zondag
    15:00
    Goutum, Ien en Mien
  • 17
    nov
    donderdag
    20:00
    Oosterbierum, it mienskar
  • 18
    nov
    vrijdag
    20:00
    Bitgummermole, Molewjuk
  • 19
    nov
    zaterdag
    20:00
    Grou, De Twine (meer informatie volgt)
  • 20
    nov
    zondag
    20:00
    Kollum, De Colle
  • 25
    nov
    vrijdag
    20:00
    Broeksterwoude, De Pipegael
  • 26
    nov
    zaterdag
    20:00
    Wommels, It Dielshûs
  • 27
    nov
    zondag
    20:00
    Gorredijk, De Skans (meer informatie volgt)
  • 01
    dec
    donderdag
    20:00
    Nes (Noardeast Fryslân), Theaterkerk Nes
  • 02
    dec
    vrijdag
    20:15
    Bolsward, Marne Theater
  • 03
    dec
    zaterdag
    20:00
    Oppenhuizen, It Harspit
  • 04
    dec
    zondag
    15:00
    Hijum, De Kampioen
  • 09
    dec
    vrijdag
    20:15
    Heerenveen, Posthuistheater
  • 10
    dec
    zaterdag
    20:00
    Opende (Gr.), Barontheater (meer informatie volgt)
  • 11
    dec
    zondag
    15:00
    Franeker, Theater de Koornbeurs
  • 15
    dec
    donderdag
    20:15
    Leeuwarden, De Harmonie
  • 16
    dec
    vrijdag
    20:00
    It Heidenskip, (meer informatie volgt)
  • 17
    dec
    zaterdag
    20:00
    Holwerd, MFA Holwerd
Blijf op de hoogte